Hayatınızın belki de en özel anlarından birini yaşayacağınız düğününüz için çalışmaları yapmaya başlamadan önce hayalinizdeki düğünün ne olduğunu belirlemeniz önemlidir. Mayla Organizasyon olarak on dört yıllık tecrübemiz ile sizlere en kaliteli ve en şık çözümleri sunarken aynı zamanda hayalleriniz ile bir bütünlüğün yakalanmasına da destek oluyoruz.

Düğün organizasyonu için en temel seçim elbette organizasyon mekânının belirlenmesidir. Mekân belirlemesi sonrasında ise dekor, müzik, karşılama, ikramlar ve buna benzer tüm detaylar bir bir sıralanır. Düğün organizasyon mekan seçiminde son zamanlarda en çok tercih edilenlerden biri ise teknede düğün organizasyonlarıdır.

Son derece şık ve oldukça görkemli olan teknede düğün çalışmalarında diğer mekânlardan farkı olmadan süslemeler, ikramlar ve müzik sunulurken aynı zamanda bu organizasyon içinde gezinti de yer alır. Kısa bir tekne gezisinin de bulunduğu bu olağanüstü düğün planlaması sizin de hayallerinizi süslüyor ise hemen firmamız ile iletişime geçerek arzu ettiğiniz düğün organizasyon çalışmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Havai fişek gösterilerinden ikramlara, müzikten süslemeler ve fotoğraf çekimlerine kadar tüm detayları inceleyerek beğeninize sunan ekibimizden tüm gereken bilgileri alabilir ve seçimleriniz doğrultusunda düğün planlamanızı tamamlayabilirsiniz.

Teknede Düğün Organizasyonunda Süsleme

Teknede gerçekleştirilmesini istediğiniz düğün planlamasın da süslemeler arzu ettiğiniz gibi gerçekleştirilirken masa seçimleri ve sandalyelere daha az yer verilir. Alandan yeterli ölçüde yararlanmak için yapılan planlamada sizlerin davetli sayınızda bu seçimde önem taşır. Son derece şık ve etkileyici bir içeriğe sahip olan tekne de düğün organizasyonunda müzikten ikramlara tüm detaylar incelikle hesaplanarak muhteşem bir düğün olması sağlanır.

Mayla Organizasyon danışmanları düğün organizasyonunun da hayallerinizi hayata geçiren çalışmaya imza atarken sorunsuz bir düğün olmasına da destek olur.

Teknede İkramlar ve Müzik

Teknede yapılacak olan düğün organizasyonu içinde sunulacak ikramlar sizin seçimleriniz ile belirlenip aynı zamanda mekanın içeriğine de uygun olarak ayarlanabilir. Bunun yanı sıra müzik tercihleri de  mekan içeriğinin gerekliliğine göre seçilir.  Ekibimiz tarafından sunulacak olan tercihler içinden seçimlerinizi de kolaylıkla yaparak düğün gününün hazırlığına başlayabilirsiniz.

Teknede Düğünün Çekimleri

Düğün organizasyonu içinde ve öncesinde yapılacak olan çekim detaylarında tekneye ve denize yer açabilirsiniz. Oldukça hoş karelerin elde edilebileceği bu muhteşem organizasyonda profesyonel kişilerin desteği ile daha hoş kareleri elde etmeniz mümkün.

Uzman olan ekibimiz tarafından yapılan çekimler sizlerin istediğiniz ve planlamanızı göre ayarlanarak gerçekleştirilir.