Evlilik yolunda atılacak olan en önemli adım nişanlardır. Ailelere, örf ve geleneklere göre farklı şekilde gerçekleştirilen nişan merasimlerinde kimi zamana oldukça gösterişli temalara yer açılırken kimi zaman ise son derece sade olan tören arzu edilir. Gerçekleştirilecek olan nişan organizasyonu için konusunda uzman ve deneyim sahibi olan organizasyon firmalarından destek almanız fayda sağlayacaktır.

Organizasyon olarak evlilik adımında ilk resmi töreninizde sizlerin arzu ettiğiniz içeriğe sahip olan nişan merasiminin hazırlanmasında destek oluyoruz. Yapılacak olan nişan merasiminin mekân seçimi, mekânın süslenmesi, müzik, sunumlar, karşılamalar ve daha birçok detay ile ilgili sunulacak olan içerikler arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Nişanınızın gerçekleşmesini istediğiniz mekânın tüm hazırlıkları ile detaylı ve özenli bir şekilde ilgilenen ekibimiz aynı zamanda arzu ettiğiniz etkinlik ya da diğer uygulamalar hakkında da size destek olabilir. İstediğiniz kalite ve şıklığa sahip olacak olan nişanınızda tüm çalışmaları organizasyon firmamıza bırakarak sadece eğlenmeye ve bu özel günün keyfini çıkarmaya yer verebilirsiniz.

Nişan Organizasyonunda Süslemeler

Nişan organizasyonunun büyük bir kısmına sahip olan dekor oldukça önemli olan bir detaydır. Ne tarz bir süslemeyi tercih ettiğinizi önceden belirlemeniz ya da sunacağımız seçimler ve deneyimlerimiz ile buna karar vermeniz gerekiyor. Bohem, rüstik, klasik gibi tarzlara sahip olan dekorasyon süsleme çalışmaları aynı zamanda nişan kıyafetiniz ile de uyumlu bir bütünlüğü yakalayabilir. Çiftlerin nişan merasimi öncesinde organizasyonun süslemeleri ile ilgili karar vermeleri sonrasında gerçekleştirilecek olan farklı içeriklere yer açılır.

Sunumlar ve İkramlıklar

Nişan merasimlerinde dağıtılacak olan nişan şekerleri, sunumlar ve ikramlıkların yanı sıra bazı organizasyonlar yemekli tercih edilebiliyor. Bu çalışmaların gerçekleştirilmesi öncesinde hem takdim edilecek olan sunum şekilleri ve süslemelerine karar verilirken hem de yapılacak olan ikram seçimleri detayına karar verilir. Bu aşamanın ardından ise davetli sayısına göre gerçekleştirilecek olan ikramlar ayarlanır.

Müzik ve Ses Sistemleri

Organizasyonların olmazsa olmazı müzik ve ses sistemi çalışmasında her yerde müziğin eşit olarak algılanabilmesinin yanı sıra ne çok aşırı ne de çok az olan bir ses düzeni hazırlanır. İstediğiniz müzik seçimleri ise nişan organizasyonunuz içinde belli sıralama ile sunulur. Bunun yanı sıra bazı çiftlerin tercih ettikleri danslar ve dans ekipleri de organizasyon içinde yer alarak nişanınızı unutulmaz bir havaya taşıyabilir.

Tüm nişan organizasyonu çalışmaları ve detaylı içerikler ile ilgili olarak firmamızın danışmanlarından destek alabilirsiniz.