Ticari faaliyetlerin başlangıcında yapılacak olan açılış ile ilgili organizasyonlar firmanızın, mağazanız, restoranınız için son derece önemlidir. Bu organizasyon uygulaması ile beraber açılış ile beraber en ideal tanıtımı yaparak sonrasında istediğiniz satış imkânını da elde edebilirsiniz.

Ticari hayatın başlangıcı anlamına gelen açılış organizasyonu aktiviteleri, sunumlar, süslemeler ve animasyonlar ile mükemmel bir şekilde gerçekleştirilebilir. Yapılacak olan açılış faaliyet alanına hitap edecek organizasyonlara yer açarak en ideal tercihi yaratabilirsiniz. Mağaza açılışları ile market ya da iş yeri açılışlarının her biri farklı uygulama içeriklerine sahiptir. Bu neden ile açılış sunumlarınızda tercih edeceğiniz organizasyon firmasının da konusunda uzman olan ve deneyim sahibi kişiler olmasına önem vermeniz gerekir.

On dört yıllık deneyime sahip olan firmamız ayrıca uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile tüm açılış organizasyonlarınızda size en kaliteli çalışmayı sunuyor. Sadece kadromuz ile değil ayrıca zengin ekipman içerikleri ile de size destek oluyoruz.

Açılış Organizasyonu Çalışmaları Nelerdir?

Açılış çalışmasında en etkili olan ilk etapta dikkat çeken süslemelerdir. Süslemeler davetlilerinizin dikkatini çeken detaya sahip olmasının yanı sıra alanında amacını gösteren özelliği de sunan önemli bir detaydır. Bu süsleme çalışmasında ise mekânın ticari faaliyetine ve genel uyuma önem verilerek hazırlanması da gereklidir. Deneyimli ve uzman olan ekibimiz bu uygulamada size zengin bir içerik listesi sunar.

Açılış organizasyonların da birçok farklı çalışmaya yer açılır. Sunumlar için Cartering hizmetleri sunulurken aynı zamanda açılışta karşılamada ise palyaçolar, maskotlar ve kostümlü karşılama hosteslerine yer verilebilir.

Süslemeler, karşılama ve sunumların yanı sıra genel açılış havasına uyum sağlayacak özelliklere sahip ses ve müzik sistem detayı da iyi bir planlama ile gerçekleştirilir. Faaliyet alanınıza ve açılışınıza özel olarak hazırlanan bu uygulama da kimi zamanda hareketli müzik seçimlerine kimi zaman ise daha sakin olan çalışmalara yer verilmesi önem kaydeder. Bu detay için gerekli olan düzenlenmenin yapılmasında ise uzman danışmanlarımız size destek sunacaktır.

Açılış Organizasyonu Danışmanlık Hizmeti

Açılış organizasyonu çalışmalarında hazırlanacak olan çalışma için önemli ola kriterlerin bir araya getirildiği paketlerden yararlanabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan paketlerin içine istediğiniz diğer çalışmaları da eklemeniz mümkün. Temel içeriklerin yer aldığı açılışa özel fiyatlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra yapılacak olan açılış içinde gerekli olan destek ve ihtiyaçların belirlenmesi kısmında da danışmanlık hizmetimizi alma imkanınız bulunuyor.