Evlilik yolunda atılacak olan ilk adım söz davetidir. Çiftlerin mutluluğa doğru atıkları ilk adımın onların isteklerine ve beğenilerine göre hazırlanmasının yanında örf ve geleneklere uygun olan içeriklere de yer açılması önemlidir. Bu anlamda hem ailelerin geleneksel tutumlarına hem de çiftlerin arzularına uygun olarak çalışmalara yer açılabilir. Bu çalışmanın hazırlanmasında ve arzu edilen söz organizasyonunun gerçekleştirilmesinde Mayla Organizasyon firmamızın uzman danışmanlarından destek alabilirsiniz.

Hayallerinize bir adım kala gerçekleşecek olan söz organizasyonu en değerli olan anları da size sunar. Sizde sevdikleriniz ile birlikte hem keyifli hem de unutulmaz anları yaşamanın mutluluğuna varabilirsiniz.

Gerçekleşecek olan söz organizasyon hazırlığınız ve çalışmalarınız da uzman ekibimiz sizlere en kaliteli ve en şık seçimleri sunarken aynı zamanda bütçenize uygun olan içeriklere de yer verir. Belirlediğiniz tema içeriği ile en uyumlu olan tercihleri sunacak olan danışmalarımız müzikten ikramlara, karşılamadan fotoğraf çekimlerine kadar size her detay hakkında bilgi verir.

Söz Organizasyonu İçin Mekân Süsleme

Söz organizasyonu çalışmalarında mekânının istenilen tema içeriğine göre süslenmesi oldukça önemli bir detaydır. Çiftlerin isteklerine uygun olarak yapılacak olan çalışma içinde yer alacak tüm detayları uzman ve deneyimli olan danışmanlarımız ile beraber belirleyerek unutulmaz bir güne imzanızı atabilirsiniz.

Gerçekleştirilecek olan söz organizasyonu teması içinde hazırlanacak mekânın incelemesi ve tüm içeriklerin belirlenen şekilde yapılması için ekibimiz tüm incelemesini yaparak size sunar. Arzu ettiğiniz ve hayallerinizdeki konsept ile hayat bulacak olan mekân sadece size özel olarak hazırlanır ve sizin istekleriniz ile can bulur.

Karşılamalar ve İkramlar

Söz organizasyon çalışmasında süslemelerin yanı sıra davet ettiğiniz yakınlarınız için özel bir karşılama sunabilirsiniz. Bu karşılamanın yanı danışmanlarımız ile beraber karar vererek hazırlanacak ikramlıklara da yer açılır. Farklı söz organizasyon çalışmaları değişen tercihler ile yaratılırken ikramlar da buna göre değişen tercihler ile organizasyonda yer alır.

Anları Ölümsüzleştirin

Söz organizasyonunuz da iç ve dış mekân çekimlerine yer açarak bu özel günü ölümsüzleştirebilirsiniz. Profesyonel olan çekimler aynı zamanda istediğinize göre arzu ettiğiniz dış mekânda da yapılabilir. Söz merasimi sırasında da gerçekleşecek olan profesyonel çekimler ile bu özel ve güzel anınızı ömür boyu saklayabilirsiniz.