Hayatınız boyunca en özel günlerden biri olarak hatırlayacağınız düğünler hem sizin hem de sevdikleriniz için oldukça değerli zamanları ifade eder. Düğün daveti ve organizasyon çalışması içinde konusundan uzman olan danışmanlarımızdan destek alarak hayalinizdeki düğünün gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz bir organizasyon çalışmasının gerçekleşmesini sağlayacak olan danışmanlarımız istediğiniz konsept ile ilgili olarak tüm çalışmaları ve detayları inceleyerek size sunumlarını yaparlar. Beğeninize hitap eden seçimler arasından tercihlerinizi yaparak en değerli olan zaman diliminizi daha farklı işler ile ilgilenerek geçirebilir ve de bu anların keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Mayla Organizasyon olarak on dört yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Gerçekleştirilecek olan düğün daveti ve organizasyon çalışmasında sizlere birçok farklı seçimi sunmanın öncesinde hayal ettiğiniz düğün içeriğini öğrenerek buna göre tercihleri sıralıyoruz. Aynı zamanda ilginizi çekebilecek olan detaylara da yer açarak farklı bir ambiyansın yaratılmasına da destek oluyoruz.

Düğün Davet Organizasyonunun Dekorasyonu

Düğünler için tercih edilecek olan dekor genel olarak düğünün temasını yansıtan ve en önemli detay içeriği olarak karşımıza çıkıyor. Bohem tarza sahip olan düğün davet organizasyonların yanı sıra klasik olan düğün daveti organizasyon çalışmaları birbirinden oldukça farklı çalışmalardır.

Gerçekleşecek olan organizasyon mekânın nasıl bir hava içinde olmasını arzu ediyorsanız çalışmanızı buna göre gerçekleştirebilirsiniz. Son derece şık ve oldukça detaylı içeriğe sahip olan çalışmalarımızda süslemeler ile ilgili olarak tüm özenli çalışmaları sizlere sunarak arzu ettiğiniz seçime yer açıyoruz. Sade olan organizasyon çalışmalara yer vermenin yanında dilerseniz oldukça gösterişli ve görkemli olan organizasyon temasına da yer verebilirsiniz.

Düğün Daveti İkramları

Düğün davetleri için gerçekleştirilecek olan organizasyon çalışmanız için davetlilere sunulacak ikramlık tercihlerinizi de belirlemeniz gerekir. Bu çalışmada uzman olan ekibimiz bütçenize en uygun olan çözümleri sunacaktır. Arzu ettiğiniz ikramlar özel sunumlar ile düğün organizasyonu içinde gerçekleştirilecektir.

Düğün Daveti Organizasyonunuzu Ölümsüzleştirin

Düğün daveti organizasyonunuz içinde romantik ve eğlenceli olan anların kaydedilmesi için gereken en temel öğe ise bu anların ölümsüzleştirilmesidir. Düğün davetinin her saniyesinin kayda alınmasını sağlayan ekibin yanı sıra gerçekleşen özel anların fotoğraflanmasında da uzman ekibimiz profesyonel bir çalışmaya imza atarak bu anların ölümsüzleşmesine katkı sağlar.

Mayla Organizasyon firması olarak tüm davet organizasyonunuz da size özel olan çalışmayı sunarak bu özel günün en iyi şekilde hazırlanması ve tamamlanmasına danışmanlarımız ile beraber destek oluyoruz.